جایزه داوری اردكانی در پله پنجم

جایزه داوری اردكانی در پله پنجم به گزارش عطر و تن اولین جلسه هیات داوران جایزه دكتر رضا داوری اردكانی با حضور رضا داوری اردكانی، سیدضیاء شهابی، شهرام پازوكی، سیدحمید طالب زاده، علی اصغر مصلح و علی اصغر محمدخانی در مركز فرهنگی شهر كتاب برگزار گردید.


به گزارش عطر و تن به نقل از ایسنا، در این نشست بررسی اولیه درباره ۲۷ رساله دوره دكترای فلسفه كه در سال های ۱۳۹۶ و ۱۳۹۷ دفاع شده اند، شروع شد.
این رساله ها از دانشگاه های تهران، شهید بهشتی، علامه طباطبایی، اصفهان، مؤسسه پژوهشی حكمت و فلسفه، پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی و دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات بوده و موضوعات رساله ها درباره فلسفه افلاطون، لویناس، هایدگر، گادامر، لایب نیتس، اسپیواك، كی یر كگور، ابن عربی، ملاصدرا، ابن سینا، سهروردی و … در حوزه های فلسفه غرب، فلسفه تطبیقی، فلسفه علم، فلسفه سینما و… نوشته شده اند.
جایزه دكتر داوری اردكانی به منظور تقدیر از دانشجویان دكتری رشته فلسفه، با مشاوره و هم فكری و حمایت مادی و معنوی وی هر ساله برگزار می گردد.
مراسم اهدای پنجمین دوره این جایزه در مرداد ماه سال جاری در مركز فرهنگی شهر كتاب برگزار می شود و رساله های برگزیده و تشویقی معرفی می گردند. به برگزیدگان لوح تقدیر و جایزه نقدی اهدا و رساله برگزیده به همت انتشارات هرمس منتشر می شود.
منبع:

1398/03/04
21:52:12
5.0 / 5
5103
تگهای خبر: جایزه , فرهنگ , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه