نمایشگاه كتاب تهران امروز تمام می شود

نمایشگاه كتاب تهران امروز تمام می شود عطر و تن: سی ودومین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران امروز به كار خود به اختتام می دهد.


به گزارش عطر و تن به نقل از ایسنا، سی ودومین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران كه از چهارم اردیبهشت ماه در مصلای تهران پذیرای مردم بوده امروز (شنبه، چهاردهم اردیبهشت ماه) آخرین روزی است كه میزبان علاقه مندان كتاب و كتاب خوانی است.
بنا بر اعلام، امسال ۲۳۹۸ ناشر داخلی در نمایشگاه كتاب حضور دارند كه ۳۰۰ هزار عنوان كتاب را در معرض نمایش و عرضه قرار داده اند. همین طور ۸۰۰ ناشر خارجی با حدود ۱۴۰ هزار عنوان كتاب در نمایشگاه كتاب تهران شركت كرده اند.
ناشران عمومی در شبستان اصلی مصلا، ناشران آموزشی در رواق غربی، ناشران كودك در تراز پنج رواق شرقی، ناشران خارجی در تراز ۱۲ رواق شرقی و در فضای مسقف جانمایی شده اند. ناشران دانشگاهی تنها ناشرانی هستند كه در زیر چادر قرار دارند. همین طور غرفه كشورهای خارجی، نهادها و سازمان ها و سرای اهل قلم در نیم طبقه دوم شبستان قرار دارد.
با عنایت به محدودیت پاركینگ، مسئولان نمایشگاه كتاب امسال از بازدیدكنندگان و ناشران خواسته اند تا از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده كنند و به منظور رفاه حال شهروندان و استفاده كمتر از خودرو های شخصی، تمهیدات ویژه ای برای بازدیدكنندگان در نظر گرفته اند كه به این شرح اعلام شده است: برمبنای هماهنگی های انجام شده با سازمان تاكسیرانی، تاكسی ها و ون هایی انتقال بازدیدكنندگان از نمایشگاه كتاب تهران به سمت پنج میدان اصلی شهر تهران (رسالت، صنعت، انقلاب، صادقیه و آزادی) را انجام می دهند.
كرایه ون ها از نمایشگاه كتاب تهران به سمت میدان رسالت، میدان انقلاب و میدان صنعت سه هزار تومان و میدان صادقیه و میدان آزادی چهارهزار تومان است.
كرایه تاكسی ها باز به سمت میدان رسالت، میدان انقلاب و میدان صنعت چهارهزار تومان و میدان صادقیه و میدان آزادی پنج هزار تومان است.
همین طور با هماهنگی انجام شده با سازمان واحد اتوبوسرانی، اتوبوس هایی از درون نمایشگاه كتاب تهران به سمت میدان صنعت، میدان آزادی و فلكه سوم تهرانپارس كار جابه جایی بازدیدكنندگان را انجام می دهند. خدمات اتوبوس ها و تاكسی ها از ساعت ۱۰ بامداد شروع می شود و تا ساعت ۲۱ ادامه دارد.
همین طور مترو تهران از دو ایستگاه شهید بهشتی و مصلای امام خمینی(ره) در خط یك و سه به انتقال بازدیدكنندگان می پردازد و برمبنای تمهیدات در نظر گرفته شده فاصله حركت بین دو قطار در ساعت های ازدحام به چهار دقیقه كاهش پیدا كرده است.
منبع:

1398/02/14
15:48:43
5.0 / 5
5081
تگهای خبر: آموزش , خدمات , كتاب , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه