روحانی در جلسه هیات دولت:

دولت طرح تحول سلامت را با قوت تا اختتام راه ادامه می دهد

دولت طرح تحول سلامت را با قوت تا اختتام راه ادامه می دهد عطر و تن: رئیس جمهور طرح تحول سلامت را از اولویت های اصلی دولت یازدهم و دوازدهم دانست كه با قوت تمام تا اختتام راه ادامه خواهد یافت.به گزارش عطر و تن به نقل از مهر، رئیس جمهور در جلسه عصر یكشنبه هیات دولت كه ریاست آنرا برعهده داشت، ازدكتر سید حسن قاضی زاده هاشمی بعنوان وزیری بسیار ساعی و دلسوز كه بیشترین سفر به استان ها و نقاط دوردست كشور را برای رسیدگی به امر سلامت مردم داشت، یاد كرد؛ كسی كه به كار خود عشق می ورزید و با تمام توان در توسعه خدمات سلامت و حل مشكلات كوشا بود و بدون تردید نامش در تاریخ بهداشت و درمان كشور ماندگار خواهد بود.
حجت الاسلام حسن روحانی، طرح تحول سلامت را از اولویت های اصلی دولت یازدهم و دوازدهم دانست كه با گسترش چتر سلامت در همه مناطق كشور و كاهش هزینه های سلامت مردم همراه بوده است و با قوت تمام تا اختتام راه ادامه خواهد یافت.
رئیس جمهور اضافه كرد: دكتر هاشمی از سرمایه های ثمین كشور و دولت بوده و هست و مایل بودیم كه حضور ایشان در جلسات دولت كماكان ادامه پیدا كند.
روحانی ضمن تشكر از تلاش های دكتر هاشمی در دوران حضورش در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی، ابراز امیدواری كرد دولت بتواند از همفكری و همكاری ایشان به هر نحو استفاده نماید.
رئیس جمهور در ادامه، دكتر سعید نمكی را فردی آشنا به حوزه سلامت، برنامه و بودجه و راهكارهای آن دانست و با عنایت به سابقه ایشان در حوزه بهداشت و درمان و اطلاع از شرایط مالی كشور، برای وی آرزوی موفقیت كرد.
كار بررسی لایحه جامع انتخابات در دولت آغاز شد
هیات دولت در ادامه، كار بررسی و تصویب لایحه جامع انتخابات را در دستور قرار داد و كلیات آنرا بررسی كرد.
این لایحه با اهدافی همچون سامان بخشیدن به قوانین و مقررات پراكنده در عرصه انتخابات و اصلاح و تجمیع آنها، تأمین عدالت در حق انتخاب شهروندان، شفاف ساختن وظایف اجرایی و نظارتی، ساماندهی روند برگزاری انتخابات، پیشگیری از اتلاف وقت و تضییع امكانات كشور و نظام مند ساختن تبلیغات انتخابات و شیوه ورود داوطلبان به عرصه انتخابات تهیه شده است.
شورای عالی آب مأمور رسیدگی به سوژه احیاء رودخانه های زاینده رود و كارون شد
هیات وزیران به شورای عالی آب بعنوان مرجع هماهنگی سیاستگذاری در زمینه تأمین، توزیع و مصرف آب كشور مأموریت داد تا با تشكیل كارگروه هایی سوژه احیاء رودخانه زاینده رود و ساماندهی كمی و كیفی رودخانه كارون بزرگ و در صورت ضرورت سایر رودخانه های مهم كشور را در دستور كار قرار دهد.

1397/10/18
14:34:55
5.0 / 5
4892
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , پزشك , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه