در نشست خبری عنوان شد؛

دهه سوم زندگی، شایع ترین سن جراحی زیبایی بینی

دهه سوم زندگی، شایع ترین سن جراحی زیبایی بینی عطر و تن: نایب رئیس انجمن جراحان پلاستیك و زیبایی ایران با عنوان این مطلب كه انجام جراحی زیبایی محدودیت سنی خاصی ندارد، اظهار داشت: دهه سوم زندگی شایع ترین سن برای جراحی زیبایی بینی است.به گزارش عطر و تن به نقل از مهر، حامد باطنی روز شنبه در نشست خبری كنگره انجمن جراحان پلاستیك و زیبایی ایران با بیان این مطلب كه برخی از ارقام دریافتی برای عمل های پلاستیك و زیبایی غیرقابل تصور است، اظهار داشت: اصولا این ارقام توسط افراد غیرحرفه ای و غیرمتخصص از بیماران دریافت میگردد.
وی علت اصلی گرایش به انجام عمل های پلاستیك و زیبایی را تبلیغات نادرست عنوان نمود و اظهار داشت: جراحی پلاستیك و زیبایی طیف وسیعی از بیماران را شامل می شود، به صورتی كه افرادی كه دچار نقایص خلقتی و مادرزادی هستند می بایست در سنین پایین تحت عمل جراحی پلاستیك و زیبایی قرار گیرند و برخی از این نوع جراحی ها برای سنین بالاتر سفارش میگردد.
باطنی با تاكید بر اینكه جراحی زیبایی محدودیت سنی خاصی ندارد، گفت: شایع ترین سن برای انجام جراحی زیبایی بینی دهه سوم زندگی است اما این سوژه به این معنا نیست كه در سایر دهه های زندگی نمی توان چنین جراحی انجام داد.
نایب رئیس انجمن جراحان پلاستیك و زیبایی ایران با بیان اینكه جراحی زیبایی الزاما در بیمارستان ها صورت نمی گیرد، تاكید كرد: برخی از این نوع جراحی های زیبایی در خارج از بیمارستان ها و مطب هایی كه مجهز به تجهیزات لازم هستند باز قابل انجام است.
باطنی در ادامه به كیفیت انجام جراحی های پلاستیك و زیبایی در كشور اشاره نمود و اظهار داشت: سطح عمل های پلاستیك و زیبایی در ایران همسطح كشورهای مطرح دنیا است و استقبال بیماران خارجی برای انجام این نوع عمل ها در ایران بسیار زیاد است.
وی اشاره كرد: البته استقبال بیماران خارجی برای انجام این نوع عمل ها در ایران فقط به خاطر قیمت نیست، چونكه در شرق آسیا كمتر از ایران بابت این نوع عمل ها هزینه دریافت می شود، ولی كیفیت انجام جراحی های پلاستیك و زیبایی در این كشورها پایین تر از ایران است.
باطنی با بیان اینكه هم اكنون كشورهای همسایه بیشترین مراجعات را برای این نوع جراحی ها به ایران دارند، تاكید كرد: علاوه بر فاصله جغرافیایی، می بایست امكان حضور بیماران خارجی باز در كشور فراهم گردد.

1397/08/20
15:03:00
5.0 / 5
5075
تگهای خبر: بیمار , تجهیزات , جراحی , زندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه