جایزه ادبی سیمرغ این دفعه در ۴ استان شرقی

جایزه ادبی سیمرغ این دفعه در ۴ استان شرقی عطر و تن: دبیر «جایزه داستان كوتاه سیمرغ» اظهار داشت: چهارمین سال متوالی برگزاری این جایزه ادبی را پیش رو داریم و این دفعه این جایزه در سطح استان های شرق كشور برگزار می گردد.


مصطفی بیان در گفت وگو با ایسنا، اظهار نمود: «جایزه داستان كوتاه سیمرغ» جایزه مستقل و خصوصی ادبیات داستانی در شرق كشور است كه در سال های اخیر به ابتكار «انجمن داستان سیمرغ نیشابور» برگزار می گردد.

وی افزود: این دوره رقابت در سطح استان های شرق كشور (خراسان شمالی، رضوی، جنوبی و سیستان و بلوچستان) برگزار می گردد. جایزه سیمرغ در حوزه داستان كوتاه با مبحث آزاد برگزار می گردد و هیچ محدودیت سنی برای شركت كنندگان وجود ندارد.

بیان اظهار داشت: در استان دو جایزه معتبر وجود دارد كه هر دو وابسته به نهادهای دولتی مثل آستان قدس رضوی و سازمان امور هنری هستند.

او اضافه كرد: جایزه داستان كوتاه سیمرغ یك جایزه مستقل و مردمی است كه با حمایت بخش خصوصی برگزار می گردد و با افتخار می توانیم اعلام نماییم جایزه داستان كوتاه سیمرغ تنها جایزه مستقل و خصوصی ادبیات داستانی در شرق كشور است و امیدوارم با حمایت مردم و بخش خصوصی تداوم داشته باشد.

دبیر «جایزه داستان كوتاه سیمرغ» اظهار نمود: نشاط داودی، محمدجواد جزینی و مژگان مظفری داوران این دوره از جایزه ادبی سیمرغ هستند.
1397/08/07
14:31:00
5.0 / 5
4362
تگهای خبر: ادبیات , جایزه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه