۳۱ تیر آخرین مهلت ارسال آثار به جایزه شاملو

۳۱ تیر آخرین مهلت ارسال آثار به جایزه شاملو عطر و تن: مهلت ارسال كتاب به دبیرخانه چهارمین دوره جایزه شعر شاملو، فردا ۳۱ تیرماه ۱۳۹۷ تمام می شود.


به گزارش عطر و تن به نقل از ایسنا، طبق گزارش دبیرخانه چهارمین دوره جایزه شعر احمد شاملو، علاقه مندان اعم از شاعران و ناشران می توانند آثارشان را تا فردا عصر به دبیرخانه این جایزه ارسال نمایند. دبیرخانه در تهران، خیابان هلال احمر، نرسیده به میدان رازی، نبش خیابان مرادی، فروشگاه كتاب فرهنگان قرار دارد.

از زمان اعلام فراخوان چهارمین دوره جایزه شعر شاملو تا كنون، بیش از ۲۰۰ عنوان كتاب به دبیرخانه جایزه رسیده است كه از آن میان، مجموعه های واجد شرایط شركت در جایزه (شعر نو، چاپ اول ۱۳۹۶) برای بررسی به داوران مرحله اول سپرده خواهند شد. شرایط شركت در این رقابت ادبی و همینطور توضیح درباره آثار واجد شرایط در سایت رسمی جایزه شعر شاملو به نشانی http: //www.shamlouaward.org/ قابل دسترس است.

در انتها اطلاعیه دبیرخانه این جایزه آمده است: دبیرخانه جایزه شعر شاملو ضمن قدردانی از استقبال بی شائبه شاعران گرامی در خصوص ارسال مجموعه های گران قدرشان از شهرها و شهرستان های دور و نزدیك، از همكاری و استقبال ناشرین گرامی هم سپاسگزار است كه مجموعه شعرهای منتشرشده خویش را برای چهارمین دوره این جایزه ارسال كرده اند و به اطلاع می رساند كه كتاب های ارسال شده توسط ۱۸ ناشر به دبیرخانه جایزه شعر شاملو رسیده است.1397/04/30
20:19:33
5.0 / 5
5252
تگهای خبر: جایزه , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه