هفته ۲۰۷ پاندمی کرونا در ایران به علاوه نمودار

هفته ۲۰۷ پاندمی کرونا در ایران به علاوه نمودار عطر و تن: آمار و ارقام هفته 207 پاندمی کرونا حاکی از آنست که 264 نفر به این بیماری مبتلا شده اند و متاسفانه 6 نفر در کام مرگ فرو رفته اند.


به گزارش عطر و تن به نقل از ایسنا، ​​​​​​هرچند موارد بروز کرونا در کشور پایین است و سویه های جدید بیماری نیز از شدت بیماری زایی آنها کاسته شده و علائم خفیفی را بروز می دهند، اما این بیماری همچنان در دنیا و همچون ایران در گردش است و تعداد را مبتلا می کند و متاسفانه تعدادی هم در این بین جان می بازند.


آخرین وضعیت کرونا در ایران
بنابر اعلام مرکز مدیریت بیماریهای واگیر وزارت بهداشت، اعداد موارد بستری مثبت جدید در ضمن هفته ۲۰۷ پاندمی (هفته منتهی به ۱۶ بهمن ماه)، ۲۶۴ نفر و تعداد مرگ آن ۶ نفر است که نسبت به هفته قبل (هفته ۲۰۶ پاندمی) به ترتیب ۲۶.۸ درصد افزایش و ۵۰ درصد کم شده است.
تعداد موارد سرپایی مثبت جدید نیز در ضمن این هفته، ۷۸ نفر گزارش شده که نسبت به هفته گذشته (هفته ۲۰۶ پاندمی) ۴۲.۳ درصد بالا رفته است. میزان بستری موارد مثبت به ازای یکصد هزار نفر در کل کشور ۰.۳۱ گزارش شده که این میزان در هفته گذشته (هفته ۲۰۶ پاندمی) ۰.۲۳ بود.
همین طور میزان مرگ موارد مثبت به ازای یک میلیون نفر در کل کشور ۰.۰۷ است که این میزان در هفته قبل ۰.۱۴ است.تعداد موارد مثبت سرپایی در استانهای کشور در هفته ۲۰۷ منتهی به ۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۲میزان بستری در ۱۰۰هزار نفر در استانهای در هفته ۲۰۷ منتهی به ۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۲میزان مرگ در یک میلیون نفر در استانهای کشور در هفته ۲۰۷ منتهی به ۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۲تعداد موارد بستری و مرگ قطعی ناشی از کووید ۱۹ از شروع پاندمی هفته اول اسفند ۱۳۹۸ منتهی به هفته سوم بهمن ماه ۱۴۰۲ در کل کشورتعداد موارد بستری و مرگ قطعی ناشی از کووید ۱۹ از هفته اول بهمن ماه ۱۴۰۰تا هفته سوم بهمن ماه ۱۴۰۲ در کل کشورتعداد موارد بستری و مرگ قطعی کووید ۱۹ از هفته اول مهر ماه ۱۴۰۱ تا هفته سوم بهمن ماه ۱۴۰۲ در کل کشورموارد مثبت «پی سی آر» و کیت تشخیص فوری دانشگاهی هفته ۲۰۷ ( منتهی به ۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۲ )1402/11/19
13:37:19
5.0 / 5
197
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , بیماری , مرگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه