کتاب سال خلیج فارس فراخوان داد

کتاب سال خلیج فارس فراخوان داد فراخوان چهارمین جشنواره انتخاب «کتاب سال خلیج فارس» در دو بخش آثار منتشرشده در حوزه خلیج فارس و آثار منتشرشده در استان هرمزگان یا درباره هرمزگان منتشر گردید.


به گزارش عطر و تن به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، چهارمین جشنواره انتخاب «کتاب سال خلیج فارس» با همکاری معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان، دبیرخانه جشنواره بین المللی فرهنگی هنری خلیج فارس، انجمن نویسندگان و مولفان استان هرمزگان و خانه کتاب و ادبیات ایران برگزار می شود و مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا ۱۵ مردادماه ۱۴۰۱ است.
این جشنواره شامل دو بخش آثار منتشرشده در حوزه خلیج فارس و آثار منتشرشده در استان هرمزگان یا درباره هرمزگان است.
بخش «آثار منتشرشده در حوزه خلیج فارس» تمامی آثار منتشرشده در کل کشور با مبحث خلیج فارس از آغاز سال ۱۳۹۷ تا آخر سال ۱۴۰۰ را شامل می شود و در بخش «آثار منتشرشده در استان هرمزگان یا درباره هرمزگان» پدیدآورنده اثر (نویسنده، مصحح، مترجم، ناشر و... ) باید هرمزگانی یا مقیم هرمزگان یا مبحث کتاب درباره این استان باشد. کتاب های این بخش باید از آغاز سال ۱۳۹۶ تا آخر سال ۱۴۰۰ انتشار یافته باشند.
همینطور کتاب های منتشرشده پیش از سال ۱۳۹۶ درصورتی که در جشنواره های قبل شرکت نکرده باشند، در این دوره مورد داوری و بررسی قرار خواهند گرفت.
ارسال دو نسخه از کتاب هم به دبیرخانه جشنواره ضروری می باشد. کتاب های ارسالی بازگردانده نخواهند شد. نشانی پستی و تلفن همراه پدیدآور باید در کتاب های ارسالی درج شود.

بر طبق این فراخوان، علاقه مندان می توانند آثار خویش را به دبیرخانه جایزه واقع در بندرعباس، خیابان شهید آیت الله غفاری، فرهنگسرای طوبی، انجمن نویسندگان و مولفان استان هرمزگان، کد پستی ۷۹۱۴۹۱۴۵۶۸ ارسال نمایند یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۹۱۷۲۸۲۲۷۸۶ تماس بگیرند. تلفکس ۰۷۶۳۳۳۵۴۷۹۹ و ایمیل ketabsal.khf@gmail.com هم برای ارتباط علاقه مندان با دبیرخانه این جشنواره درنظر گرفته شده است.
منبع:

1401/03/05
16:59:47
5.0 / 5
179
تگهای خبر: ادبیات , جایزه , جشن , جشنواره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه