ثبت نام سازمان ها برای دریافت بن کتاب از فردا

ثبت نام سازمان ها برای دریافت بن کتاب از فردا مشاور اجرائی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از شروع ثبت نام سازمان‎ها و نهادها برای دریافت بن کتاب برای دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از روز چهارشنبه (29 دی) آگاهی داد.


به گزارش عطر و تن به نقل از ستاد خبری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، علیرضا اسماعیلی - مشاور اجرائی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی - اظهار نمود: ثبت نام یارانه اعتباری خرید کتاب از نمایشگاه مجازی کتاب تهران مختص سازمان ها و نهادها از فردا چهارشنبه (بیست ونهم دی ماه ۱۴۰۰) شروع می شود و متقاضیان می توانند برای ثبت نام به آدرس Ketab.ir مراجعه کنند.
وی در ادامه بیان کرد: امسال نیز همچون سال قبل سازمان ها و نهادها می توانند با همکاری معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای دریافت یارانه اعتباری خرید کتاب از نمایشگاه مجازی کتاب تهران، جهت تجهیز کتابخانه‎های نهادها و سازمان‎ها یا تامین منابع علمی مراکز دانشگاهی و آموزشی‎ ثبت نام کنند.
اسماعیلی اضافه کرد: همین طور در دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران این امکان برقرار است تا سازمان ها و نهادهای مختلف برای افراد سازمان یا نهاد خود یارانه اعتباری خرید کتاب از این نمایشگاه را تهیه کنند.
او در آخر با اشاره به اینکه یارانه اعتباری خرید کتاب روی کد ملی اشخاص شارژ خواهد شد، اظهار داشت: این بن ها فقط در روزهای برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب تهران قابلیت استفاده دارند و بدیهی است در صورت عدم استفاده از بن‎های مذکور بعد از اختتام نمایشگاه و تسویه با ناشران، مبالغ مصرف نشده عودت داده خواهد شد.
دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از سوم بهمن ماه شروع می شود و تا دهم بهمن ماه ۱۴۰۰ به مدت هشت روز ادامه خواهد داشت. علاقه مندان برای بازدید و خرید کتاب می توانند به Ketab.ir مراجعه کنند.1400/10/29
09:51:36
5.0 / 5
327
تگهای خبر: آموزش , فرهنگ , كتاب , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه