با تغییر رنگ بندی كرونایی

عرضه خدمات کتابخانه های تهران حضوری شد

عرضه خدمات کتابخانه های تهران حضوری شد به گزارش عطر و تن بر مبنای تغییر رنگ بندی کرونایی تهران به نارنجی، کتابخانه های عمومی استان به غیر از شهرستان قدس عرضه خدمات منابع خویش را به صورت حضوری شروع کردند.


به گزارش عطر و تن به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران، با عنایت به رنگ بندی کرونایی نارنجی در استان و بر مبنای تمهیدات اندیشیده شده از جانب معاونت توسعه کتابخانه ها و ترویج کتابخوانی نهاد، امکان عرضه خدمات امانت کتاب به اعضای کتابخانه های عمومی استان تهران به صورت حضوری به غیر از شهرستان قدس از امروز (شنبه ۲۷ شهریورماه) فراهم گردید.
بر این اساس از امروز کتابخانه های عمومی استان که در مناطق با رنگ بندی نارنجی به لحاظ شرایط کرونایی قرار دارند به عرضه خدمات امانت منابع و ارسال کتاب می پردازند. در این شرایط کتابخانه ها بر اساس استفاده از ۳۰درصد سالن های مطالعه فعالیت خواهند داشت، بخش امانت کتابخانه به روال سابق و بر مبنای شیوه نامه های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا و شیوه نامه های ابلاغی معاونت توسعه کتابخانه ها و ترویج کتابخوانی به عرضه خدمات خواهد پرداخت؛ بخش کودک هم با ۳۰درصد ظرفیت فعال است و فعالیت کتابخانه های سیار هم شروع شده است.
در این شرایط رعایت شیوه نامه های بهداشتی همچون استفاده از ماسک، فاصله گذاری اجتماعی و پیشگیری از تجمع افراد در بخش های مختلف کتابخانه شامل لابی، راهروهای مخازن، مقابل میز امانت و محوطه کتابخانه الزامی بوده و اجرا خواهد شد.
به جز شهرهای با سطح اخطار قرمز که کتابخانه های عمومی تنها به عرضه خدمات مجازی می پردازند، کتابخانه های عمومی سراسر کشور در مناطق با سطح اخطار نارنجی، زرد و آبی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی به عرضه خدمات حضوری به اعضا می پردازند.
هم اکنون به غیر از شهرستان قدس که در وضعیت قرمز قرار دارد تمام کتابخانه های استان باز و آماده عرضه خدمات است.1400/06/27
10:58:51
5.0 / 5
254
تگهای خبر: بهداشت , خدمات , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه