مطالعه کتاب بجای حکم زندان یک جوان

مطالعه کتاب بجای حکم زندان یک جوان عطر و تن: یک جوان به دنبال دانلود دستورالعمل های ساخت بمب و اسناد مربوط به نژادپرستی به مطالعه کتاب های ادبیات کلاسیک محکوم شد.


به گزارش عطر و تن به نقل از ایسنا، یک جوان ۲۱ ساله که از دانشجویان سابق دانشگاه د مونتفورت در انگلستان بشمار می رود برای دانلود حدود ۷۰هزار سند مربوط به برتری نژاد سفید و دستورالعمل های ساخت بمب از حکم زندانی شدن رهایی یافت و به مطالعه آثار «چارلز دیکنز»، «جین آستن»، «ویلیام شکسپیر» و «توماس هاردی» محکوم شد.
در یازدهم اوت هیات منصفه «بن جان» را به جرم در اختیار داشتن اطلاعاتی که می تواند زمینه ساز اقدام تروریستی باشد مجرم شناخت.
چنین جرمی می تواند تا ۱۵ سال زندان به همراه داشته باشد اما قاضی پرونده گزینه مطالعه ادبیات کلاسیک را برای «جان» فراهم نمود. علاوه بر این قاضی پرونده «جان» را به دو سال حبس تعلیقی نیز محکوم کرده است. بدین سان «جان» هر چهار ماه یک دفعه باید در دادگاه حاضر شود تا روند مطالعه او مورد بررسی قرار بگیرد.
البته این فرد در سن ۱۸سالگی نیز بعنوان یک تهدید شناسایی شده و به ارگان دولتی مربوط به مقابله با اقدامات تروریستی معرفی شده بود. با این وجود او همچنان به جمع آوری اطلاعاتی درباره ساخت بمب ادامه داده بود. او که به مطالعه درباره نازی ها ادامه می داد، مطالبی را در محکومیت اقشاری همچون مهاجران و لیبرال ها نیز منتشر نموده بود.
علاوه بر چندین حکم دیگر، کارهای آنلاین «جان» به مدت پنج سال توسط پلیس مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
منبع:

1400/06/14
21:49:15
5.0 / 5
263
تگهای خبر: آنلاین , ادبیات , كتاب , گل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه