چهار فصل منتظر نارنجی شدن تهران است

چهار فصل منتظر نارنجی شدن تهران است به گزارش عطر و تن ششمین کارگاه های فصلی پروژه ی چهارفصل تئاتر ایران بمحض خروج تهران از وضعیت قرمز کرونا برگزار می گردد.


ایوب آقاخانی، طراح و مدیر پروژه ی آموزشی نمایشنامه نویسی سراسری «چهارفصل تئاتر ایران»، از انتظارِ دفتر مطالعات و پژوهش های مرکز هنرهای نمایشی حوزه ی هنری برای قرار گرفتن پایتخت در وضعیت نارنجی بمنظور برگزاری کارگاه های فصلی پروژه ی جامع ملی آموزش درام نویسی به خارج از پایتخت یعنی «چهارفصل تئاتر ایران» آگاهی داد.

به گزارش عطر و تن به نقل از ایسنا، مدیر دفتر مطالعات و پژوهش های مرکز هنرهای نمایشی اذعان داشت که ششمین فراخوان این پروژه با عنوان «کودک و محیط زیست» با شرکت علاقه مندان به نمایشنامه نویسی از استانهای مختلف مورد استقبال قرار گرفت و طرح های منتخب توسط اعضای هیئت علمی این فصل متشکل از آقایان شهرام کرمی، سیدحسین فدایی حسین و دکتر سعید اسدی عرضه شدند و نسخه ی کامل نمایشنامه ی به دست آمده از طرح های منتخب هم توسط اعضای این هیئت علمی خوانده شدند که برای منتخبان این مجموعه که برای انتخابشان ادله ی اعضای هیئت علمی مبنا قرار می گیرد، ـکارگاه حضوری اجرا شود که متأسفانه درست در همین مرحله، تهران از نظر رنگ بندی کرونائی در وضعیت قرمز قرار گرفت. بمحض خروج از این وضعیت کارگاه ها برگزار می گردند تا حاضران در کارگاه ها، نسخه ی نهایی اثر خودرا بعد از بازنویسی و تصویب وارد مرحله ی چاپ کنند.

ایوب آقاخانی برگزیدگان این فصل جهت شرکت در کارگاه های فصلی و بازنویسیِ اثر نهایی و احتمال چاپ آثار را به شرح زیر اعلام نمود:
«دخت نارنج و ترنج» نوشته ی امیرحسین طاهری از کرمان
«دوستی مبارک و آقای درخت» نوشته ی پژمان شاهوردی از لرستان
«ژیان» نوشته ی صابر دل بینا از کردستان
«زیبا» نوشته ی فاطمه شافعیان از مازندران
«دنیای خاکستری» نوشته ی کورش نیک پیام از اصفهان
«دماغ یا بوق» نوشته ی لیلا روغنگیر قزوینی از قزوین
«فلامینگو» نوشته ی لیلا روغنگیر قزوینی از قزوین
گفتنی است به طور معمول فراخوان جدید این پروژه همزمان با برگزاری کارگاه های فصلی آن منتشر می شود.
منبع:

1400/05/04
21:12:49
5.0 / 5
146
تگهای خبر: آموزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه