سخنگوی ستاد ملی مقابله با كرونا تشریح كرد؛

كدام مشاغل از شنبه اجازه فعالیت دارند

كدام مشاغل از شنبه اجازه فعالیت دارند عطر و تن: سخنگوی ستادملی مقابله با کرونا، در مورد نحوه فعالیت صنوف در شهرهای قرمز کرونائی از روز شنبه بیست و یکم فروردین 1400، توضیحاتی ارائه داد.به گزارش عطر و تن به نقل از مهر، علیرضا رئیسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا در خبر ۲۱ شب گذشته اظهار نمود: هم اکنون ۸۰ درصد شهرهای کشور در وضعیت قرمز و نارنجی قرار دارند بنا بر این باید آزمون وکلا به تاریخ آینده موکول گردد.
وی اظهار داشت: این آزمون باید به چند ماه آتی موکول گردد برای برگزاری آزمون هم نیاز است سازمان سنجش در ابتدا حتما نظر ستاد ملی مقابله با کرونا را جویا شوند.
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا افزود: در شهرهای قرمز فقط گروه یک مشاغل اجازه فعالیت دارند و مشاغل گروه های ۲، ۳ و ۴ اجازه فعالیت ندارند.
رئیسی در تشریح مشاغل گروه ۱ اظهار داشت: مشاغل گروه ۱ مانند سوپرمارکت ها، فروشگاه های زنجیره ای، تعمیرگاه ها و سایر مشاغل ضروری هستند.
وی اضافه کرد: در شهرهای با وضعیت نارنجی هم گروه ۱ و۲ مشاغل اجازه فعالیت دارند و گروه ۳و ۴ نمی توانند فعالیت داشته باشند.
رئیسی گفت: هم اکنون ۲۵۷ شهر قرمز داریم که خروج پلاک های بومی و ورود پلاک های غیربومی به این شهرها غیرمجاز می باشد.
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا اشاره کرد: همه کارهای آموزشی باید تعطیل باشد و بصورت مجازی اجرا شود. همین طور رستوران ها اجازه پذیرش میهمان ندارند و باید بصورت بیرون بر فعالیت داشته باشند.
وی در آخر اشاره کرد: مقرر است به مدت ۱۰ روز از شنبه تعطیلی های سراسری اعمال شود و پس از آن ارزیابی نماییم اگر لازم بود این تعطیلی ها ادامه پیدا کند وگرنه متوقف شود.


منبع:

1400/01/21
11:40:02
5.0 / 5
576
تگهای خبر: آموزش , فروش , لاك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه