با دریافت اولین دوز واكسن كوو ایران بركت؛

قاری بین المللی قرآن داوطلب فاز سوم آزمایش بالینی واكسن كرونا شد

قاری بین المللی قرآن داوطلب فاز سوم آزمایش بالینی واكسن كرونا شد به گزارش عطر و تن احمد ابوالقاسمی قاری بین المللی و برجسته کشورمان در فاز سوم آزمایش بالینی واکسن ˮکوو ایران برکتˮ بامداد امروز نخستین دوز را دریافت کرد.


به گزارش خبرنگار مهر، احمد ابوالقاسمی قاری بین المللی و برجسته کشورمان بامداد امروز هفتم فروردین ماه به صورت داوطلبانه در طرح واکسیناسیون " کوو ایران برکت" بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) شرکت کرده و نخستین دوز این واکسن را دریافت نمود. وی در گفتگو با خبرنگار مهر در این خصوص اظهار داشت: ما هشت سال در دفاع مقدس با دشمنان جنگیدیم و حضور در مناطق جنگی را به شرکت در مسابقه قرآن ترجیح دادیم و همین انتخاب سبب شد تا امروز هم در جنگی با عناوین و ظاهری متفاوت شرکت نماییم. ابوالقاسمی افزود: امروزه که دشمنان با هر اقدامی تلاش در از پا در آوردن فعالیت ها و اقدامات جمهوری اسلامی می کنند ما باید تلاش نماییم از نظام اسلامی دفاع نماییم. ساخت واکسن " کوو ایران برکت" اقدامی بسیار مهم از جانب کشور است که من هم برای به ثمر نشستنش بعنوان عضو کوچک جامعه قرآنی اقدام کردم. وی ادامه داد: برای تزریق این واکسن اقدامات و فاز مطالعاتی در اواخر سال قبل انجام شد سپس مرحله اول آن امروز و مرحله دوم آن هم دو هفته آینده تزریق خواهد شد.

احمد ابوالقاسمی قاری بین المللی و برجسته کشورمان در جلسات قرآنی بسیاری بعنوان مربی مشغول آموزش صوت و لحن بوده است. وی همینطور در مسابقات قرآنی فراوانی بعنوان داور رشته صوت و لحن حضور داشته است.


منبع:

1400/01/08
12:14:29
5.0 / 5
506
تگهای خبر: آموزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه