جایزه نوش آفرین انصاری فراخوان داد

جایزه نوش آفرین انصاری فراخوان داد فراخوان اولین دوره جایزه ملی نوش آفرین انصاری با عنوان «کتابدار اجتماعی سال» منتشر گردید.


به گزارش عطر و تن به نقل از ایسنا، انجمن علمی کتابداری و اطلاع رسانی ایران این جایزه را همزمان با ششمین کنگره متخصصان علوم اطلاعات برگزار می نماید. این جایزه به یکی از فعالان عرصه کتاب و کتابداری که منشاء خدمات برجسته ای در این عرصه بوده است اعطا خواهد شد.
کمیته علمی جوایز ملی شاخصهای زیر را برای ارزیابی فعالیت ها و دستاوردهای نامزدان این جایزه درنظر گرفته است:
راه اندازی و مشارکت در فعالیتهای داوطلبانه در حوزه کتاب، کتابخانه و کتاب خوانی (شامل فعالیتهای انجمنی و مردم محور)،
راه اندازی و مشارکت در فعالیتهای آموزشگری و یاددهی در حوزه کتاب، کتابخانه و کتاب خوانی (شامل برگزاری کلاس ها و کارگاه های آموزشی و ترویجی برای مردم)،
راه اندازی و مشارکت در فعالیتهای نوآورانه، اثربخش و ارزش آفرین در حوزه کتاب، کتابخانه و کتاب خوانی
راه اندازی و مشارکت در فعالیتهای در رابطه با جذب سرمایه های فرهنگی در حوزه کتاب، کتابخانه و کتاب خوانی (شامل گزارش های مستند در رابطه با جذب مخاطبان، جلب همکاری مدیران و بهره گیری از سرمایه های مادی و معنوی برای ترویج کتاب خوانی و توسعه کتابخانه ها)
داوطلبان می توانند اطلاعات و مستندات مورد نیاز را تا تاریخ ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ و از راه فرم موجود در وبگاه کنگره متخصصان علوم اطلاعات ارسال نمایند. فرم ها و مستندات دریافتی پس از موفقیت در ارزیابی اولیه کمیته علمی جوایز ملی، مورد ارزیابی نهایی هیئت داوران قرار خواهند گرفت. کتابدار اجتماعی سال با به دست آوردن امتیازهای لازم، در اختتامیه کنگره ششم معرفی خواهد شد و مورد تقدیر قرار خواهد گرفت.
منبع:

1399/12/13
14:21:33
0.0 / 5
594
تگهای خبر: آموزش , جایزه , خدمات , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه