نیش دارو یا نوشدارو منتشر گردید

نیش دارو یا نوشدارو منتشر گردید به گزارش عطر و تن كتاب «نیشِ دارو یا نوشدارو» نوشته نعیمه حسنی گركانی با نگاهی روانشناختی به مبحث بسته بندی داور در ایام انتشار كرونا منتشر گردید.


به گزارش عطر و تن به نقل از ایسنا، «نیشِ دارو یا نوشدارو» با ویراستاری علیرضا مرادی در ۱۷۲ صفحه با قیمت ۳۵۰هزار تومان توسط نشر ساوالان انتشار یافته است.
در معرفی ناشر از این کتاب آمده است: کتاب «نیشِ دارو یا نوشدارو» شاید در ظاهر به مبحث اهمیت روانی بسته بندی داروها بر روان بیماران پرداخته اما به واقع تلاشی برای توجه دادن به مبحث های فرهنگی و روانی در اقتصاد تاکید دارد. این کتاب درواقع تلاشی برای رقابت در جهان امروز توسط کشورمان ایران اسلامی است.
در جهانی که حرکت های فرهنگی، سیاسی، اقتصادی در سطح ملی، منطقه ای و بین المللی متاثر از موازنه قدرت و توان اقتصادی کشورهاست، کوشش برای حصول قدرت از ضروریات اجتناب ناپذیر به حساب می آید. اما آن چه مسلم است توسعه اقتصادی بدون در نظر گرفتن روان انسان ها و توجه به فرهنگ یا فرهنگ سازی حدودا غیرقابل دست یافتن است و توجه به این موضوعات در کتاب «نیشِ دارو یا نوشدارو» آمده است.
این کتاب در چهار فصل به زوایای مختلف فرهنگی و روانی بسته بندی پرداخته و در نهایت با طرح پرسش های مختلف نتیجه گیری می کند که در جهان امروز توجه به فرهنگ در اقتصاد همچون فرهنگ بسته بندی چقدر می تواند به میزان موفقیت کالا کمک نماید.
همینطور نگاه این کتاب به تأثیر روانی بسته بندی دارو بر بیماران جهت استفاده بهتر و ارتباط همراه با لذت بیمار با داروی مصرفی خود، از نکات قابل توجه است.
کتاب «نیشِ دارو یا نوشدارو» همینطور رفتار مصرف کننده را مورد بررسی قرار داده است و در توضیح آن آورده که، رفتار مصرف کننده یعنی؛ مجموعه فعالیتهایی که مستقیم در جهت کسب، مصرف، و دور انداختن کالا و خدمات صورت می گیرد. این فعالیت ها شامل فرایند تصمیماتی است که قبل و پس از خرید کالا یا دارو انجام می پذیرد.
1399/09/12
23:14:06
5.0 / 5
1497
تگهای خبر: بیمار , خدمات , دارو , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه