زالی مطرح كرد؛

استمرار تعطیلی مدارس استان تهران

استمرار تعطیلی مدارس استان تهران به گزارش عطر و تن فرمانده ستاد عملیات مبارزه با كرونا در استان تهران اظهار داشت: با هماهنگی ستاد ملی مبارزه با كرونا قرار شده است تا استمرار تعطیلی مدارس و مراكز آموزش عالی در تهران برقرار باشد.به گزارش عطر و تن به نقل از مهر، علیرضا زالی، روز پنج شنبه در حاشیه جلسه هماهنگی مقابله با كرونا در استان تهران در جمع خبرنگاران اظهار نمود: امروز شاهد هم افزایی و انسجام بین تمام دستگاه ها در پایتخت هستیم.
وی با اشاره به مهم ترین مصوبات جلسات برگزار شده در امتداد پیشگیری ویروس كرونا در پایتخت اظهار داشت: در این نشست پیشنهاد شده است كلیه مرخصی مدیران ارشد تهران تا اطلاع ثانوی لغو شود و همین طور تمامی دستگاه های اجرایی پیشنهادات خودرا در امتداد جلوگیری از شیوع ویروس كرونا به ستاد عملیات مبارزه با ویروس كرونا در پایتخت اعلام كنند و همین طور وظایف تمامی دستگاه ها هم باید هر چه زودتر مشخص شود.
زالی اشاره كرد: با هماهنگی ستاد ملی مبارزه با كرونا قرار شده است تا استمرار تعطیلی مدارس و مراكز آموزش عالی در تهران برقرار باشد و همین طور پیشنهاد تعطیلی نماز جماعت در مساجد و تعطیلی دوره ای نماز جمعه در استان تهران و همین طور تعطیلی زیارت بقاع متبركه در پایتخت در این نشست عنوان شد و این موارد هم به سبب جلوگیری از تجمع های زیاد و انتقال این بیماری است.
فرمانده ستاد عملیات مبارزه با ویروس كرونا افزود: همین طور در این نشست عنوان شد تمامی دستگاه های اجرایی برای افراد و كاركنان شأن را كه در معرض خطر هستند تدابیر لازم را بیندیشند و همین طور با مرخصی و دوركاری افراد موافقت كنند.
وی اظهار داشت: در این نشست مصوب شد به كاركنان جانبازان شیمیایی مرخصی بدون كسر از حقوق دهند چونكه این افراد در معرض بیشتری برای درگیر شدن با این بیماری هستند.
فرمانده ستاد عملیات مبارزه با ویروس كرونا اضافه كرد: استفاده از ظرفیت های كلیه دستگاه های اجرایی در دستور كار قرار گرفته است و به زودی بیشتر از قبل برای مقابله با این ویروس آماده می شویم.
وی اضافه كرد: همین طور به سازمان زندان ها ابلاغ كرده ایم اگر زندانیان بتوانند گواهی سلامت از پزشك بگیرند به مرخصی بروند تا بتوان محیط زندان را بیشتر كنترل كرد.
زالی اضافه كرد: همین طور به تمامی پادگان ها ابلاغ گردیده است كه بهداشت محیط پادگان را بیشتر از قبل رعایت نمایند و وسایل و مواردی كه برای بهداشت فردی سربازان لازم است به آنها داده شود.
فرمانده ستاد عملیات مبارزه با ویروس كرونا درانتها سفارش كرد: مردم به شدت از سفر پرهیز كنند چون می توانند عامل انتقال ویروس كرونا از شهری به شهری دیگر شوند همین طور بدن خودشان در سطح لطمه پذیری بالاتری قرار می گیرد.


منبع:

1398/12/08
14:29:50
5.0 / 5
3828
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , بیمار , بیماری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه